Cennik | Kontakt | Nestor Martin
NESTOR MARTIN - Woodbox Technology.

Nowoczesne wzornictwo wolno stojącego zasobnika na drewno jest znakomitym dodatkiem do paleniska. Wykonane z jednego kawałka blachy, stabilna silna konstrukcja pozwala na łatwe utrzymanie czystości wokół zasobnika bez konieczności podnoszenia go. Zasobniki są dostępne w dwóch wymiarach dla polan 35 cm i 50 cm w kolorze grafitowym lub aluminium.

Oszczędzający powierzchnię podłogi zawieszany zasobnik na drewno jest alternatywą dla stojącego zasobnika. Dystyngowany i nowoczesny styl, jednoczęściowa mocna konstrukcja jest idealna dla polan o długości 35 cm. Sprzedawany w kolorze grafitowym lub aluminiowym.

Podstawy dekoracyjne pod piece serii Stanford 80 i Stanford 140 oraz S33/S43 pozwalają na doskonałe dopasowanie pieca do różnorodnych form jego obudowy. Podstawy dostępne są w kolorze grafitowym.

Jako opcję Nestor Martin oferuje do pieców i wkładów Woodbox pilot zdalnego sterowania wyposażony w termostat i programator. Pilot może zwiększać lub zmniejszać moc urządzenia. W ustawieniu automatycznym utrzymuje żądaną temperaturę w pomieszczeniu. W ustawieniu czasowym kontroluje temperaturę w czasie.